Ana Sayfa - Süreçler - vücut ameliyatı - Λιποαναρρόφηση - Λιπογλυπτική - Liposakşın işlemi

Liposakşın işlemi

Klinik Muayene:

İlk muayene esnasında prosedür, uyguladığı teknik ve nihayetinde oluşabilecek komplikasyonlar Dr. Georgiou tarafından size açıklanacaktır. Fotoğraflar çekilecektir ve bunlar tedavi edilecek bölgeyi daha iyi görmenize ve beklediğiniz sonuçlar için size yardımcı olacaktır. 

Dr Georgiou, daha ileri açıklamalar ve sorularınızın cevapları için size ikinci bir konsültasyon önerecektir. Bu, sizin tüm süreci anlamanıza ve ihtiyacınız olan tedaviye yönelik olarak daha net bir görüş için size yardımcı olacaktır. 

Ameliyat günü:

Tüm plastik ameliyat işlemi 2 - 3 saat kadar sürecektir. Sıvının aşılanması ve bölgelerin tamamen uyuşması sağlandıktan sonra, ince içi boş boru veya kanül plastik cerrah tarafından, fazla yağı yerinden çıkarmak için bir ileri bir geri hareket kontrollü kullanarak, ince bir kesi aracılığı ile içeriye yerleştirilir. Bu yerinden çıkarılan yağ, vücuttan bir cerrahi vakum veya kanüle bağlanmış şırınga ile emilerek dışarı alınır. Bu yağ alındığı gibi, geride kalan yağ tabakası estetik açıdan hoşa gidecek hatlar şeklinde şekillendirilir. 


cyprusliposuction.jpg
Liposakşın esnasında uyanık olacağınızı ve herhangi bir acı duymayacağınızı dikkate alınız. Plastik ameliyatın sonunda, ayağa kalkmanız istenecek, böylece plastik ameliyatın sonucunu birlikte kontrol edebileceksiniz. Eğer simetrik sonuca ulaşmak için daha ileri iyileştirmeler gerekirse yapılabilecektir. 

İşlem sonrasında: 

İşlem bir kez tamamlandığında sıkıştırma giysisi veya elastik bandajlar tedavi edilmiş bölgeyi kapatacaktır ve odanıza transfer edileceksiniz. Genellikle 1 - 2 saat sonrasında evinize dönebileceksiniz. Ufak bir kesi açık olarak kalacağından, fazla kan veya sıvı boşalabilir. Bu durum 24 saatten 48 saate kadar sürebilir. 

liposuction in cyprus.jpg

İlk bir kaç günlerde biraz acı duyabilirsiniz ancak bu acı kesiciler ile kolaylıkla kontrol altına alınabilir. Hareketlerinizde bir kısıtlama olmaz, ancak aksine düzenli yürüyüşlere çıkmanız tavsiye edilecektir. Bir kaç günlüğüne bazı morarmalar olabilir. İyileşme çok hızlıdır ve basit durumlarda birkaç gün içinde günlük aktivitelerinize geri dönebilirsiniz.  

Sonuçlar:

Vücut hattınızdaki farklılık liposakşının hemen ardından görülebilir. Ancak gelişim, şişlikler eridiğinde, yaklaşık 4 - 6 hafta sonra daha görülür olacaktır. Yaklaşık 3 - 6 ay sonrasında şişlikler tamamen eriyecektir ve nihai sonucu görebileceksiniz. Yara izleri çok ufaktır ve neredeyse zar zor görülebilmektedir. 

liposuction cyprus fat.jpg

Maliyet ve fiyatlar:

Liposakşın için belirlenmiş fiyatlar yoktur. Maliyetler, tedavi edilmesini istediğiniz alana ve alınacak yağ miktarına bağlıdır. Fiyatlar genellikte 2000 ve 2900 Euro arasındadır. 


Created by fosetico. Powered by CloudCMS®.