קו"ח

 ד"ר ג'ורג'יו הוא מנתח פלסטי מוסמך מקפריסין, העוסק בניתוחים פלסטיים בלימסול ובניקוסיה. הוא מיומן ומנוסה במגוון רחב של הליכים אסתטיים, לרבות ניתוח אף, ניתוח אף, שאיבת שומן, הרמת עפעפיים ועוד. הוא גם מתמחה בניתוחי סרטן עור מתקדמים תוך שימוש בטכניקות העדכניות ביותר של ניתוחים פלסטיים משחזרים.

הוא מקבל מחמאות באופן שגרתי על ההתנהגות שלו ליד מיטת החולים, כשהוא מציע למטופלים אוזן קשבת חמה - משהו שעשוי להיות נדיר במשרד של רופא. מהייעוץ הראשון שלך ועד לפגישת המעקב הסופית שלך, הוא שואף לגרום לך להרגיש חשוב, מוערך ומכובד כפי שאתה.

ד"ר ג'ורג'יו השיג את הדוקטורט שלו לרפואה באוניברסיטת מרבורג בגרמניה. לאחר מכן סיים התמחות בכירורגיה פלסטית משולבת במרכז הרפואי חיים שיבא (תל-השומר) בתל אביב ישראל, מהמרכזים הרפואיים הגדולים והמשוכללים בעולם. שם, הייתה לו ההזדמנות לעבוד לצד מנתחים פלסטיים בעלי שם עולמי ומיומנים, לצבור ניסיון רב ערך הן בניתוחים משחזרים והן בניתוחים אסתטיים (ניתוחים קוסמטיים).

ד"ר ג'ורג'יו מתעדכן בטכניקות העדכניות ביותר של ניתוחים פלסטיים על ידי השתתפות בפגישות, קורסים, קריאת כתבי עת מקצועיים וביקור עמיתים בולטים ברחבי העולם. הוא עובד בקפריסין מאז 2009.

הטיפולים המוצעים במרפאה שלנו בלימסול וניקוסיה:

טיפולים לא ניתוחיים כמו בוטוקס, חומרי מילוי ומזותרפיה (טיפול משפר מרקם עור) להצערת הפנים.

ניתוחי חזה הכוללים הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה וטיפול בג'ינקומסטיה (הגדלת חזה לגברים).

ניתוח פנים כולל מתיחת פנים, אוטופלסטיקה. הרמת עפעפיים, ניתוח אף.

טיפולי שאיבת שומן והעברת שומן, מתיחת בטן, ברכיופלסטיקה (הסרת שומן בזרועות) ופיסול הגוף.

ניתוחי סרטן העור וניתוחי MOHS.©2018 Plastic Surger. All rights reserved.
Created by fosetico. Powered by CloudCMS?.©2018 Plastic Surger. All rights reserved.
Created by fosetico. Powered by CloudCMS?.